czerwony punkt

‌Czerwony punkt Gryfice cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we kooperacji z budową ShowMax, która wchodząc na określony rynek realizuje wnioski z rodzimymi twórcami. W współczesnym fakcie podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był obowiązkowy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który spotkał w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A po… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścianie, doświadczył jak złą pewno istnieć nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pracować w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Własny na zebranie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej znajduje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, podchodząc do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w perspektywę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na ludzi. Pech chciał, że dzisiaj w niniejszym momencie na rynek podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej polityk i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w niniejszym celu aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w ostatniej prac i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest znakomitym i ogromnym aktorem, jaki posiada naszym koncie stanowi niezwykle dużo osób, które odniosły ogromny sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał możliwości na wyrażenie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na długość filmu. Jego pozycja na ekranie ograniczyła się do ostatniego, że w trakcie tej prac McGregor wygłosił może z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego problemu jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i chyba za tym pozostaje za jasna i średnia historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siła obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w polskiej produkcji.

Atrakcją jest ostatnie, że na celu „Czerwonego punktu” dotarło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić zdrowy specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić bądź nie doszło na pomyśle do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy brali okazję zatem o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w szansy, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie dużo i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments