kurier poczta

Kurier poczta Pionki

mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat leczymy na targu usług kurierskich, gwarantując swym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam jeszcze 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę odpowiadamy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy papier a każda przesyłka gabarytowa wchodziły do klientowi przez przeszkód i jednak na godzina. Zobacz, co potrafimy dokonać dla Ciebie!

Kurier poczta Halinów

W bliskim serwisie możesz wziąć polskie i zewnętrzne przesyłki kurierskie innych ludzi i gabarytów. Uczynisz toż w możliwość logiczny i silny, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a także przeprowadzki i pozostałe niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Halinów

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A istniejemy czymś więcej niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Istnieje wtedy gwarancja bezpieczeństwa i odpowiedzialności na tle serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza myśl i kompetencji z zakresu logistyki, które jest znajomy zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów dochodziły do celu w najkorzystniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a także poufność danych, jakie są potrzebne do wykonania nadania i dania paczki.

Kurier poczta Halinów

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są świadczone przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej renomie, a swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki i pozostałe przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez wysiadania z budynku i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne poziomy i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, ale i list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a także przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Halinów

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz komunikując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla polskich Klientów mamy szereg udogodnień leczących w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, jakie mu gwarantują, na ścianie internetowej, i jeśli wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w parę chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a też specjalne propozycji dla nazw i pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot wzięcia w ruchu samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo większy godzina, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd też korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą wziąć zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim przekroczy on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Halinów

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Skoro nie wywiążemy się z ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści pochodzące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy pełny wachlarz sprawdzonych także dobrych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A tylko ze sprawdzonych i pewnych usług korzystamy, by sprzedawać je znanym klientom!
Jesteśmy doświadczenie, za jakim występuje prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie polskie i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy estetyczne i mocne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie podana na godzina.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do potrzeb naszych Użytkowników.

Kurier poczta Halinów

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments