Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Panele podłogowe Lwówek

Prasówki

Standardowe wymiary paneli podłogowych w hipermarkecie budowlanym – Panele podłogowe są drinkom z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Noszą one ogromnie wiele zalet, dzięki obecnemu są tak często wybierane. Są modne, łatwe w życiu czystości, pasują do każdego rodzaju wnętrza, tak i stosunkowo szybko się je zakłada. Nie trzeba do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez problemu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Lwówek

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można dać w jakimś pomieszczeniu. Ich duży wybór kolorystyczny a dodatkowo imitacyjny sprawia, że bogata je bez problemu dopasować do drugich systemów w których zostały dane pomieszczenia. Panele podłogowe będą więc pasować do miejsc wyposażonych w kierunku klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich kolory są bardzo różne, można bez problemu kupić panele białe, w stylach szarości, brązu a nawet panele czarne. Jednak najistotniejszą sprawą na jaką warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich wymiary.

Zobacz również Wypalarnia kawy opinie

Z tegoż jaka istnieje długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek potrzebnych do zdobycia. Przed zakupami należy to dobrze zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w którym marzy się ustawić na podłodze panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie pomocnych.

Panele podłogowe Lwówek

Panele podłogowe Lwówek

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma kształty od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów a grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m wielkości i 8mm grubości. Takie panele można znaleźć w wszystkim sklepie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zawsze potrafimy się spotkać z obecnym, iż w paczce będzie 2, 47 m2. Jeżeli dlatego na dowód salon, jaki pragniemy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, to będziemy wymagali zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się jeszcze w składach natknąć na panele o cokolwiek innych wymiarach, bardziej niestandardowych. Do nich wpływowa na pewno zaliczyć panele, jakie są bardzo małe. Ich szerokość nie przekracza 13cm, są to one o wielu mniejsze niż tradycyjne panele podłogowe. Tak jedno istnieje więcej z panelami bardzo krótkimi, jakie korzystają nie więcej niż 80cm długości. Takie średnie i małe panele podłogowe sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, w wypadku dużo ważnych pomieszczeń montowanie takich małych i słabych paneli będzie wysoce długie i trudne.

Panele podłogowe Lwówek

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są sprzedawane w paczkach. Nie narzeka nadziei zakupu paneli na produkcję, jednak można oddać do sklepu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupowało się ich zbyt bardzo. To ile w konkretnej paczce znajduje się metrów kwadratowych paneli, zależy od wymiarów poszczególnych paneli. W kontrakcie z ostatnim przeważnie w paczce znajduje się od 8 do 10 paneli podłogowych. O to zobaczyć przy zakupie, gdyż dzięki temu chętnie można zliczyć ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Lwówek

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments