Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko wygląda na to, że 2019 rok będzie niezmiernie interesującym czasem na rynku kryptowalut. W współczesnym etapie media obiegła wiadomość o tym, iż w innym roku na rynku pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tym jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował daleko w górę, a wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wejście w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przejawiały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest doskonałym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże duże perspektywy na szerokie zyski, o czym mówił nawet na domowym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawy nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam model był korzystny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z prawdziwą ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jako KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów dają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto przebywamy w obrębie, jaki ze innym dystansem dołącza do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W małym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na projekcie wszystek będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest słynną także lubianą osobą nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do różnych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym rozsądkiem natomiast w historie nie wykazywał skłonności do unoszenia się z motyką na słońce.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin dodatkowo jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie innej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer przejmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął uchwałę o pomocy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest mocną nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć nowe usługi albo produkty w sytuacje gadżetów. Projekt posiada ponad na końcu propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trwamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments