siłownia

Siłownia Pyrzyce

Zachodniopomorskie

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, którzy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy klient powinien dbać o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na szerokim poziomie. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jednakże nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice kiedy polscy przodkowie- testosteron dużo jest nam bardzo potrzebny. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy fakt, że w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej ilości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Cedynia

Bezpośrednią tego okolicznością jest niski testosteron, z zmianie przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, że to produkt wzrastającego odsetku klientów z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, że to poprzez estrogeny, których wręczamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z obecnymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak bo nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Gdy jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się spośród obecnym walczyć. Ten materiał podpowie Ci nie tylko, kiedy się wyluzować, ale również gdy innymi metodami zapewnić sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To dzisiaj ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Oddziałując na konkretną metę- mobilizuje nas do życia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety właśnie w wielkiej w części przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z dawnych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tymże dużo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to dziś płacą za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w terenach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), umieszczanie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najgorsze dla facetów- walczy z znajomym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), by się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer sam na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i szczęśliwy sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie marzyć Ci służyć 😉 Po piąte- związek z nowym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są właśnie dla starych, znerwicowanych bab)… a również jedna, bardzo udana informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w ruchu triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, że jesteś spokojny siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest wyjątkowo istotne, dlatego zawsze prowadzę nań specjalną uwagę. Uznaj je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Cedynia

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają niewielkie porcji testosteronu, choć niektórzy myślą, że są go właśnie samcy, no a my wytwarzamy pewne części estrogenu, choć kojarzony jest szczególnie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, by nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To wyjątkowo tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z zmianie powoduje odkładanie się tłuszczu… i przy się zamyka. I następnie się dziwisz, że tyle mężczyzn ma spore piersi i brzuchy, jakby istnieli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak znaczące jest staranie o całość również gdy wysoce lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno przyjęli się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Obecna w butelkach zawiera pochodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w ściślejszym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to teraz duża dawka tych złych związków)

Siłownia Cedynia

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to wcześnie, budząc się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego minimalną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formy. Można więc dokonać na morze rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania pokazują, że tak śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I zapewne w takim, gdzie jest więcej tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, że jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, lub nie śpimy na zamówienie miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimowe), nie nasilać się przed snem grami czy filmami a nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Wprawdzie to mit, że przytyjesz, natomiast jeśli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które ułatwiają zasypianie. Należą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink spośród nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, a naprawdę w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj także o to, by posiadać duży poziom witaminy D (na czas jesienno-zimowy wyróżnia się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, gdyż więc świetnie się wchłania), cynku i selenu. A gdy więc dla Ciebie jeszcze za kilka- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które prowadzą, że nie wykazują szczególnie mocnego działania, tylko są i takie, które przyjmują ich skuteczność. Moja marka jest taka, że wszystek organizm jest niezależny a o przebywać na sobie, jeżeli tak są to czyste sposoby. Wtedy bo nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeżeli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Cedynia

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze założenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam kolosalnie niższa temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i oczywiście pogarsza jakość nasienia. Jeśli idziesz na saunę- nie sposób tegoż częściej niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się także nie brać długich, gorących kąpieli. Nie miej laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie miej obcisłych bokserek ani spodni. I najlepiej śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Cedynia

Bądź skuteczny

Tworzę na zasady dwojaką aktywność: Fizyczną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni podaj ją radzą. Cóż, tu też musisz zwrócić się na siebie i dokonać eksperyment- sprawdź, jak straciła na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć to będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie istniał na siłowni a nie znasz odpowiedniej techniki- nie dodawaj się od razu na nie wiadomo jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że często ćwiczenia dużych liczb mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie stawaj zatem na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I podejmuj. Mam szansę, że nie olejesz przekazanej w obecnym tekście umiejętności oraz poczynisz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Cedynia

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments