Wygładzanie i odświeżanie skóry, które nie wymaga inwazyjnego działania

Zabieg infuzji tlenowej Recz

Zachodniopomorskie

Kiedy słyszymy o zabiegach kosmetycznych, które pozwalają na przywrócenie cerze naturalnego, zdrowego blasku, nie zawsze bierzemy pod uwagę, że potrafi chodzić o całkowicie bezinwazyjne metody. A natomiast w kolekcjach salonów urody znajduje się wiele kuracji wykluczających jakiekolwiek przekroczenie bariery naskórka czy intensywne działanie mechaniczne. Jednym z zabiegów tego standardu, a jednocześnie hitem ostatnich lat w specjalnej kosmetyce, jest infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej Sianów

Jednym spośród najważniejszych atutów bezinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych jest zatem, że ich stwarzanie nie wymaga okresu rekonwalescencji.

tanie hotele spa
tanie hotele spa

Innymi słowy, po dokonaniu takiej operacji można z razu wrócić do codziennych obowiązków. Nie przedstawia to dokładnie, że stosowanie lepszych metod nie kojarzy się z przestrzeganiem zaleceń pozabiegowych.

sposób na gładką skórę
sposób na gładką skórę

„Dobrych zasad postępowania” po wizycie w gabinecie będzie zawsze znacznie mniej. A co najważniejsze, delikatne działanie danego sposobie nie pragnie być zupełnie równoznaczne z gorszymi efektami całej terapii. A dobrym tego dowodem jest infuzja tlenowa, czyli kuracja, z której potrafią wziąć nawet kobiety z bardzo wrażliwą, podatną na podrażnienia cerą.

Tlen hiperbaryczny i elementy aktywne

Przeprowadzenie infuzji tlenowej nie byłoby dodatkowe bez zastosowania specjalnego urządzenia. W niniejszym przykładzie jest wtedy aparatura, która za pomocą tlenu hiperbarycznego „wtłacza” preparat ze składnikami skutecznymi w ciemne warstwy skóry. Pod tym względem kosmetolog może zresztą dostosować zabieg do niwelowanych niedoskonałości. W infuzji tlenowej do decyzji są bowiem preparaty zawierające np. wyciąg ze śluzu ślimaka (o dziele regenerującym) lub czarny kawior (o właściwościach odżywczych). Użycie konkretnego produktu kosmetycznego przekłada się zaś na wyniki kuracji. Warto te wspomnieć o tym, że infuzja tlenowa nie jest czasochłonnym zabiegiem. Aplikacja wybranego preparatu na jakiejś partii ciała, poprzedzona często wykonaniem demakijażu i peelingu enzymatycznego, trwa około 30 minut.
Rezultaty po części zabiegów infuzji tlenowej

Jakich rezultatów można żądać po dokonaniu serii zabiegów infuzji tlenowej? Ta kuracja kosmetyczna, w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu, pozwala m.in. na przywrócenie cerze dobrego i popularnego wyglądu. A polega to przede ludziom na stopniowym redukowaniu często występujących niedoskonałości skóry, np. przebarwień, zwiotczeń, nadwrażliwości czy nierównomiernego kolorytu. Co znacznie, infuzja tlenowa zbiera się przy wypełnianiu drobnych zmarszczek, zwalczaniu bakterii powodujących trądzik albo nawet przy poprawianiu wyglądów twarzy.

Zobacz również axcess financial

Należy ale dbać o tym, że wspomniane przed chwilą efekty ma się dopiero po wykonaniu pełnej terapii w gabinecie. Ta wprawdzie wykonywa się zazwyczaj z linii 6 zabiegów, jakie są grane w odstępach co 7 dni. Ponadto, dla podtrzymania osiągniętych rezultatów, terapię warto powtarzać 2 razy w roku.
Kiedy można przeprowadzić taką kurację pielęgnacyjną?

Bezinwazyjne działanie infuzji tlenowej sprawia, że robienie takich zabiegów miesza się z kilku przeciwwskazaniami. Przeszkodę do przeprowadzania terapii będą przecież były m.in. ciąża, okres karmienia piersią, opryszczka w okresie aktywnym czy stany zapalne skóry. Ponadto, z infuzji tlenowej nie skorzystają osoby, jakie są uczulone na jakikolwiek ze składników wykorzystywanych w zabiegu. Co dobre, przeciwwskazaniem do dokonania takiej kuracji pielęgnacyjnej nie jest np. silne nasłonecznienie. W układzie spośród obecnym, infuzję tlenową można prowadzić o wszystkiej chwili roku, nawet w stopniu letnim.

Źródło: Wygładzanie i odświeżanie skóry

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments